Când nu bate vântul a pagubă pe litoralul românesc, bat administratorii de plaje turiștii cu cearșafuri byPetruș LunguNo comments
Feeric era pe vremea alor nostri, cand era zapada cat casa! 8-> Acum cu incalzirea asta globala o sa ne cam dam cu barca pe aici prin capitala. Răspunde
Clima va dovedi cu aceasta ocazie ca este capabila de o „rezistenta din munti”. Valorile iernilor trecute raman nealterate la altitudine : omãt, revelion pe tvr cu stela si arsinel, plugusor si nãmeti. Aho, capitane! Răspunde
suuppeer! n-am mai vazut demult atata zapada..mi-e dor de o bataie cu bulgari..asa ca in copilarie.. Răspunde
Cica de joi noapte o sa avem parte de zapada si pe aici. Cica … global warmin will melt us all 🙁 Răspunde
Activitati Dobrogea Excursii Jurilovca Romania21 aprilie 2011 Cetăți dobrogene: cetatea greco-romană Argamum byPetruș Lungu
Activitati Atractii turistice Busteni Escapade Moroieni Muntenia Parcuri naturale si arii protejate Plimbări cu bicicleta Relaxare si recreere Romania4 noiembrie 2015 Coborâre pe bicicletă de la Babele, pe Transbucegi byPetruș Lungu
Arhitectura si arta urbana Floresti Muntenia Romania22 ianuarie 2015 Micul Trianon de la Florești: ziduri care plâng, platani care veghează byPetruș Lungu
Feeric!
Ba chiar strigator la cer!!! daca ma uit la locatie, zi si ora!
Feeric era pe vremea alor nostri, cand era zapada cat casa! 8->
Acum cu incalzirea asta globala o sa ne cam dam cu barca pe aici prin capitala.
Clima va dovedi cu aceasta ocazie ca este capabila de o „rezistenta din munti”.
Valorile iernilor trecute raman nealterate la altitudine : omãt, revelion pe tvr cu stela si arsinel, plugusor si nãmeti.
Aho, capitane!
Ai fost la Predeal ‘otzule? N-ai zis nimic..
Nu domn’e, eram in acelasi loc ca si tine :), da’ cu gandul pe acolo eram!
suuppeer! n-am mai vazut demult atata zapada..mi-e dor de o bataie cu bulgari..asa ca in copilarie..
Cica de joi noapte o sa avem parte de zapada si pe aici. Cica …
global warmin will melt us all 🙁