Când nu bate vântul a pagubă pe litoralul românesc, bat administratorii de plaje turiștii cu cearșafuri byPetruș LunguNo comments
Feeric era pe vremea alor nostri, cand era zapada cat casa! 8-> Acum cu incalzirea asta globala o sa ne cam dam cu barca pe aici prin capitala. Răspunde
Clima va dovedi cu aceasta ocazie ca este capabila de o „rezistenta din munti”. Valorile iernilor trecute raman nealterate la altitudine : omãt, revelion pe tvr cu stela si arsinel, plugusor si nãmeti. Aho, capitane! Răspunde
suuppeer! n-am mai vazut demult atata zapada..mi-e dor de o bataie cu bulgari..asa ca in copilarie.. Răspunde
Cica de joi noapte o sa avem parte de zapada si pe aici. Cica … global warmin will melt us all 🙁 Răspunde
Activitati Atractii turistice Bucuresti Muntenia Relaxare si recreere Restaurante, baruri, cafenele Romania5 ianuarie 2017 Recenzie Taverna Sârbului din București byPetruș Lungu
Aplicatii mobile Romania Travel Tech5 decembrie 2017 Alternative taxi în caz că primărița interzice Uber și Taxify byPetruș Lungu
Activitati Dobrogea Romania Sejururi30 iulie 2005 Terorismul terorizează turismul, iar hotelierii români turiștii byPetruș Lungu
Feeric!
Ba chiar strigator la cer!!! daca ma uit la locatie, zi si ora!
Feeric era pe vremea alor nostri, cand era zapada cat casa! 8->
Acum cu incalzirea asta globala o sa ne cam dam cu barca pe aici prin capitala.
Clima va dovedi cu aceasta ocazie ca este capabila de o „rezistenta din munti”.
Valorile iernilor trecute raman nealterate la altitudine : omãt, revelion pe tvr cu stela si arsinel, plugusor si nãmeti.
Aho, capitane!
Ai fost la Predeal ‘otzule? N-ai zis nimic..
Nu domn’e, eram in acelasi loc ca si tine :), da’ cu gandul pe acolo eram!
suuppeer! n-am mai vazut demult atata zapada..mi-e dor de o bataie cu bulgari..asa ca in copilarie..
Cica de joi noapte o sa avem parte de zapada si pe aici. Cica …
global warmin will melt us all 🙁